Agatha Christie in Den Haag

Agata Christie keurt Rozen in Scheveningen
Gevonden in de Facebookgroep Hagenezen van Toen. De moeite waard!

[1964] Agatha Christie keurt rozen in het Westbroekpark. Zij fungeerde als voorzitster van het internationale rozen concours

Door Happy Hotelier

Auteur: Happy Hotelier

Retired hotelier. Active blogger at HappyHotelier.com, Weekendhotel.blog ChairBlog.eu Haagspraak.nl and other blogs

5 gedachten over “Agatha Christie in Den Haag”

  1. Grappig. Ik heb ooit als stagiair bij de Haagsche Courant over dit rozenconcours geschreven. Kan me goed voorstellen dat het een kolfje naar de hand was voor Agatha Christie.

    1. Ben heel benieuwd wat je geschreven hebt. Het rozenconcours als onderwerp heeft mijn belangstelling als rozenliefhebber. Vooral omdat het jarenlang geleid werd door een dame, Marriët Edelman, die een baan bij de gemeente combineerde met een bestuursfunctie van de Nederlandse Rozenvereniging, en de zaak een beetje naar haar hand zette. Ik ben een tijdje lid geweest van de vereniging, maar mede door haar eenmansshow er weer uitgestapt.

      Lees meer op de site van de Nederlandse Rozen Vereniging.

      1. Wel grappig, die tikfout in de kop. Toen ik artikel aan mijn vader liet zien, vroeg hij wat een ‘ronzenconcours’ was.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: