Jawel de eerste post van D’Ooievaar. Nu niet meer vermomd als Tommy:
Ik vloog even naar Parijs voor wat Franse grenouiles, verandering van spijs doet eten nietwaar? Ik kwam bij toeval in een café een hele zielige Tommy tegen:
“Labbekakken zijn het, die zogenaamde redacteuren van Haagspraak.” Mopperde hij om te vervolgen met: “Laten mij gewoon zonder vreten in Parijs achter en dan is er nog een halve zool bij die in de Provotijd ook eens in Parijs was geweest. Dat is dezelfde tijd als die ouwe Gek Jan Cremer, jawel die van “Ik” op zijn motor door Europa crosste. Wat zegt die man: Ga eens naar de Hallen daar versier je vaste een ritje met de vleeswagen mee terug naar Den Haag. Die man is niet bij de tijd! Ik stuur hem toch ook niet meer naar de Wallen in Amsterdam voor het vlees daar! Die bestaan ook al lang niet meer. Ze bekijken het maar! Voorlopig zien ze mij niet terug Aju Paraplu!”
Ik dacht ik laat het Tommy hier zelf vertellen en hackte zijn account.
Dan spreekt het meer.
Maar daar bleek Tommy weer niet van gediend.
Ik heb het nu maar recht gezet en in de volgende post mijzelf bekend gemaakt.
Klep Klep
ach gossie ik zal hem missen
Lekkere redactie bij Haagspraak… Je kan je kont hier niet keren of je account wordt gehackt!
Sorry Tommy. Ik wilde je juist een helpende vleugel bieden zodat je wat sneller terug kan komen. Ik wilde je verre van voor je hoofd stoten.
Klep Klep!
Een vogel, op Haagspraak! En nog zo’n langbenige ook… brrr
Garonor mon ami, tous les camions plein de viande!