Mijn laatste kans om 46.000.000 euro te winnen met een extra lot voor de Postcodeloterij, Bankgiroloterij of Staatsloterij is verkeken. Ik heb alle aanbiedingen in gesloten, verzegelde, gouden enveloppen aan mijn neus voorbij laten gaan. Daar trappen wij toch niet meer in? Misschien is dat wel het beste voornemen voor het komende jaar: niet meer in die volkomen overtrokken beloftes te trappen maar alleen op jezelf te vertrouwen.
Ik doe dit al jaren, gewoon nergens aan meedoen scheelt een hoop gedoe
hoeveel auto’s ik al niet gewonnen heb het afgelopen jaar, miljoenen ergens op kon halen. Ik heb het niet gedaan. Dit soort enveloppen gaan bij mij ongeopend bij het oud papier.
Mijn goede voornemens? Misschien wat minder achter de computer… (maar dat wordt lastig)
Hetzelfde voor de 4-jarige (nu 2-jarige) loterij die we ‘verkiezingen’ noemen. Kies uw lotnummer hier niet op basis van beloften, maar analyseer nou eens gortdroog wat die knakkers de afgelopen jaren gedaan en gestemd hebben als bestuurder/kamerlid.
Dan weet je echt waar ze voor staan.